Besiege zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Besiege

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej Xboxowej premiery do Xbox Game Pass zawita Dreamscaper, czyli interesujące połączenie gry RPG oraz roguelike’a. Z kolei dzisiaj wyszło na jaw, że wkrótce w subskrypcji pojawi się jeszcze Besiege. Co ciekawe, produkcja również trafi do usługi Microsoftu w dniu konsolowej premiery.

REKLAMA

Besiege wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowej wersji Besiege

Besiege to niezależna gra logiczno-symulacyjna opracowana przez studio Spiderling. Podczas zabawy będziemy budować rozmaite machiny oblężnicze, które następnie posłużą nam do niszczenia fortyfikacji przeciwnika. Twórcy oddali w nasze ręce całą masę elementów konstrukcyjnych, więc możliwości są w zasadzie nieskończone; ograniczeniem może być jedynie wyobraźnia. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy.

Gra Besiege zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już 10 lutego 2022 roku, czyli w dniu swojej konsolowej premiery. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może na komputerach PC i w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!