Kapitalnie oceniana gra debiutuje w Xbox Game Pass i PS Plus! Microsoft i Sony z hitem na premierę

Xbox Game Pass PS Plus

Pod koniec lipca pisaliśmy, że pierwszy raz w historii Xbox Game Pass i PS Plus „podzielą się” grą, ponieważ Sea of Stars zadebiutuje tego samego dnia zarówno w usłudze Microsoftu, jak i abonamencie Sony. Tak się składa, że tytuł ten ma swoją premierę już dzisiaj i zgodnie z zapowiedzią – ląduje od razu w subskrypcjach obu gigantów. Pierwsze recenzje produkcji studia Sabotage zwiastują hit.

Premiera Sea of Stars w Xbox Game Pass i PS Plus Extra oraz Premium

Zwiastun Sea of Stars

Sea of Stars to staroszkolny RPG, pełen mechanik z innych gatunków, takich jak m.in. platformówki czy gry akcji. Produkcja studia Sabotage jest prequelem The Messenger, a my obejmujemy kontrolę nad dwójką protagonistów. Naszym zadaniem będzie pokonanie „głównego złego” oraz jego armii sługusów.

Sea of Stars jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Produkcja wylądowała również w PS Plus Extra i Premium, a za pośrednictwem subskrypcji Sony zagramy w nią na PS4 oraz PS5.

Przeczytaj też: Jaki laptop gamingowy do 3500 zł kupić?

Kup Xbox Series X

Zamierzacie dać szansę Sea of Stars, czy mimo wszystko to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.