Wysoko oceniana polska gra zawita do Xbox Game Pass? Hit rodzimego studia zapewne trafi do abonamentu

Xbox Game Pass

Oferta usługi Microsoftu regularnie się powiększa. Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że lada moment do Xbox Game Pass trafi FIFA 23, co ucieszyło wielu graczy. Dzisiaj natomiast wyszło na jaw, że być może niedługo rzeczoną subskrypcję wzbogaci też polski hit z bardzo dobrymi ocenami na Steamie.

Car Mechanic Simulator 2021 może trafić do Xbox Game Pass

(FYI) Looks like Car Mechanic Simulator 2021 may be coming to #XboxGamePass according to this Japanese game pass ad👀 https://t.co/qWCkp3LPPN pic.twitter.com/aXWbaWoq4W

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 11, 2023

(FYI) Looks like Car Mechanic Simulator 2021 may be coming to #XboxGamePass according to this Japanese game pass ad👀 https://t.co/qWCkp3LPPN pic.twitter.com/aXWbaWoq4W

— Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84_) May 11, 2023

Japoński oddział Xboxa wypuścił ostatnio w świat reklamę usługi Xbox Game Pass. Uważni gracze dostrzegli jednak, że obok gier dostępnych już w bibliotece znalazła się także okładka Car Mechanic Simulator 2021. Jest to polska produkcja, która mimo niszowej tematyki zebrała ponad 18 tysięcy „przytłaczająco pozytywnych” opinii na Steamie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z crossplayem

Fakt, że rodzime Car Mechanic Simulator 2021 znalazło się w reklamie Game Passa wyraźnie sugeruje rychły debiut produkcji studia Red Dot Games w amerykańskim abonamencie. Niemniej na ten moment nie można brać niczego za pewnik; zainteresowanym pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne informacje.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.