Wyczekiwana gra debiutuje w Xbox Game Pass! Gratka dla fanów strategii ekonomicznych

Xbox Game Pass

Wczoraj Game Passa opuściło aż 8 gier z Marvel’s Guardians of the Galaxy na czele. Dzisiaj dla odmiany mamy dobre wieści, ponieważ w abonamencie Microsoftu debiutuje wyczekiwana gra ekonomiczna. Mowa o Sid Meier’s Civilization VI!

Civilization VI w Xbox Game Pass

Zwiastun Civilization VI

Civilization VI to turowa strategia ekonomiczna, w której możemy stanąć na czele tytułowej cywilizacji i poprowadzić ją przez różne tysiąclecia. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a motywem przewodnim zabawy jest nic innego, jak rozwijanie własnego państwa. Rozumie się przez to m.in. inicjowanie starć z wrogimi nacjami, podejmowanie trudnych decyzji politycznych i nie tylko.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do komputera

Civilization IV jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.