Wyczekiwana gra debiutuje w Xbox Game Pass! Gratka dla fanów strategii ekonomicznych

Xbox Game Pass

Wczoraj Game Passa opuściło aż 8 gier z Marvel’s Guardians of the Galaxy na czele. Dzisiaj dla odmiany mamy dobre wieści, ponieważ w abonamencie Microsoftu debiutuje wyczekiwana gra ekonomiczna. Mowa o Sid Meier’s Civilization VI!

REKLAMA

Civilization VI w Xbox Game Pass

Zwiastun Civilization VI

Civilization VI to turowa strategia ekonomiczna, w której możemy stanąć na czele tytułowej cywilizacji i poprowadzić ją przez różne tysiąclecia. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a motywem przewodnim zabawy jest nic innego, jak rozwijanie własnego państwa. Rozumie się przez to m.in. inicjowanie starć z wrogimi nacjami, podejmowanie trudnych decyzji politycznych i nie tylko.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do komputera

Civilization IV jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!