[Akt.] Cyberpunk 2077 wkrótce w Xbox Game Pass? To wysoce prawdopodobne!

Xbox Game Pass Cyberpunk 2077

Wczoraj granie w chmurze na Xbox One i Xbox Series X|S stało się oficjalnie dostępne dla wszystkich. Microsoft ogłosił „dobrą nowinę” na swoim blogu, a także w opublikowanym w serwisie YouTube klipie promocyjnym. Jak się okazało, wspomniany film wyraźnie sugeruje, że już wkrótce do Xbox Game Pass trafi Cyberpunk 2077. To dopiero wiadomość!

Cyberpunk 2077 może zawitać do Xbox Game Pass

Klip promujący Xbox Cloud Gaming na konsolach

W materiale wideo promującym granie w chmurze na konsolach Xbox przez krótką chwilę można dostrzec fragment z rozgrywki z Cyberpunka 2077. Aby zobaczyć go na własne oczy, wystarczy odtworzyć powyższe wideo, które rozpocznie się od razu w odpowiednim momencie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czy pojawienie się Cyberpunka 2077 w omawianym filmie to potwierdzenie, że gra trafi do Xbox Game Pass? Nie możemy mieć stuprocentowej pewności, ale to bardzo nieprawdopodobne, żeby Microsoft promował swoją usługę produkcją, która nie ma lub nie będzie mieć z nią żadnego związku. Mówiąc prościej: klip wyraźnie sugeruje, że hit studia CD Projekt RED rzeczywiście niedługo zawita do tytułowego abonamentu, bez którego przecież nie da się grać w chmurze (co prawda niezbędna jest wersja Ultimate, ale to nadal Game Pass). A jeszcze raz przypominamy, że wideo dotyczy właśnie grania w chmurze.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, że Cyberpunk 2077 wkrótce stanie się częścią subskrypcji Xbox Game Pass; nie warto jednak robić sobie przesadnych nadziei, bo może być różnie. Z drugiej strony już 10 grudnia minie rok od premiery polskiego RPG-a, a trzeba przyznać, że byłby to wprost idealny moment na jego debiut w abonamencie Microsoftu…

Aktualizacja – 19.11.2021, 14:00

W poście na Twitterze reprezentant CD Projekt odniósł się do plotek i poinformował, że obecnie nie ma planów wprowadzenia Cyberpunka 2077 do oferty Xbox Game Pass. No cóż – szkoda.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.