Te gry trafią do Xbox Game Pass w czerwcu 2024. Niepełna lista i tak jest świetna

Xbox Game Pass

Oficjalne ogłoszenie gier w Xbox Game Pass na czerwiec 2024 jeszcze przed nami, ale i tak znamy już kilka tytułów, które do niego trafią. Ogółem rzecz biorąc na razie jest to 5 pozycji. Najciekawsza z nich jawi się jako gratka dla fanów Bioshocka.

Xbox Game Pass – potwierdzone gry na czerwiec 2024

Zwiastun Still Wakes the Deep

Ciężko będzie przebić fakt ostatnich dni – do Xbox Game Pass trafi Call of Duty Black Ops 6, i to już na premierę. Niemniej i tak powinniśmy spojrzeć na kolejną listę gier, które na pewno wzmocnią abonament w czerwcu 2024.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ogółem rzecz biorąc, oficjalne ogłoszenie jeszcze przed nami. Z wcześniejszych komunikatów możemy jednak wywnioskować, że będzie to przynajmniej 5 gier:

  1. Humanity
  2. Lords of the Fallen
  3. Firework
  4. Rolling Hills: Make Sushi, Make Friends
  5. Still Wakes the Deep

Patrząc na powyższą listę, na pewno ludzi zaciekawi Lords of The Fallen. Ta produkcja od CI Games trafi do usługi jeszcze 30 maja, podobnie zresztą jak Humanity.

Kolejnym ciekawym produktem będzie Still Wakes the Deep. Horror ten powinni mieć na oku przede wszystkim fani klasycznego Bioshocka, a wszystko to zdecydowanie z powodu porównywalnego klimatu!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.