TO WAM SIĘ NIE SPODOBA! Xbox Game Pass wkrótce straci kolejnych 5 gier

Xbox Game Pass

Prawie dwa tygodnie temu poznaliśmy pierwszą część gier, które trafiły, bądź trafią do Xbox Game Pass w czerwcu 2024 roku. Na razie też nie dowiedzieliśmy się jakie dodatkowe pozycje trafią do tego abonamentu, ale zamiast tego otrzymaliśmy bardziej negatywne wieści. Ujawniono bowiem zestawienie tytułów, które opuszczą tę usługę wraz z końcem czerwca bieżącego roku.

Gry, które znikają niebawem z Xbox Game Pass — Stranded Deep i 4 inme tytuły

Stranded Deep
Stranded Deep

Nie będzie wielkim zaskoczeniem stwierdzenie, że Xbox Game Pass to usługa stale ewoluująca. To oznacza, że co jakiś dostajemy nowe gry, a innym razem są one z niej usuwane. Z tym drugim przypadkiem mamy styczność tym razem, bo Microsoft ujawnił listę gier, które znikną z abonamentu dokładnie 30 czerwca 2024 roku. Nie każdemu takie „porządki” przypadną do gustu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Stranded Deep — data usunięcia: 30 czerwca 2024
  2. F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch — data usunięcia: 30 czerwca 2024
  3. FIFA 22 — data usunięcia: 30 czerwca 2024
  4. Sword and Fairy: Together Forever — data usunięcia: 30 czerwca 2024
  5. Story of Seasons: Friends of Mineral Town — data usunięcia: 30 czerwca 2024

Co prawda za FIFĄ 22 raczej nikt płakać nie będzie, jednak Stranded Deep czy F.I.S.T. to już pozycję, które raczej mogły cieszyć się w ramach Xbox Game Pass pewną popularnością. Inna sprawa, że entuzjaści gier podobnych do Animal Crossing mogą odczuć stratę Story of Seasons Friends of Mineral Town.

Zamierzacie sprawdzić którąś z tych gier, zanim opuszczą Xbox Game Pas? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: trueachievements.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.