Czystki w ofercie Xbox Game Pass! Aż 6 gier wkrótce zostanie usuniętych z abonamentu

Xbox Game Pass

Microsoft właśnie ogłosił bardzo przykrą wiadomość, ponieważ dowidzieliśmy się, że już wkrótce z oferty Xbox Game Pass zostanie usuniętych aż 6 całkiem udanych gier. To z kolei oznacza, że na ogranie tych produkcji w ramach abonamentu zostało już bardzo niewiele czasu. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – Empire of Sin, Road 96 i więcej

Zwiastun Emipre of Sin

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony – niekiedy trafiają do niej gry, innym razem opuszczają ją wybrane produkcje. Jak można się domyślić po tytule tego wpisu, tym razem opisujemy tę drugą sytuację. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów – wkrótce subskrypcję opuszczą następujące gry:

  1. Empire of Sin (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023
  2. Road 96 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023
  3. Matchpoint: Tennis Championships (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023
  4. OMORI (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023
  5. DJMAX Respect V (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023
  6. Olija (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 30.06.2023

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Xbox Series S

Dopóki wymienione wyżej produkcje wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że Microsoft znów usuwa całkiem fajne gry, ale cóż – nic nie możemy na to poradzić. Tymczasem napiszcie w komentarzach, za jakimi tytułami będziecie tęsknić najbardziej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.