Exapunks i Opus: Echo of Starsong od dzisiaj w Xbox Game Pass

Opus: Echo of Starsong

Przedwczoraj do Game Passa trafiło Death Stranding oraz Midnight Fight Express. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji Microsoftu lądują kolejne dwie produkcje. Mowa o Exapunks i Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (25 sierpnia 2022)

Zwiastun Exapunks

Exapunks to gra logiczna o wysokim poziomie skomplikowania. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak włamywanie się do chronionych sieci oraz różnorakich urządzeń. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy.

Zwiastun Opus: Echo of Starsong

Opus: Echo of Starsong to gra science-fiction utrzymana w kreskówkowej oprawie graficznej. Akcja opowieści rozgrywa w dalekiej, alternatywnej przyszłości, a głównym bohaterem jest tu młody chłopak imieniem Lee. Protagonista z nowo poznaną towarzyszką postanawia wejść w posiadanie tajemniczej substancji nazywanej Lumen, która ma mu pomóc zjednoczyć się ze swoim ludem.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Exapunks (PC)
  2. Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!