Death Stranding i Midnight Fight Express od dzisiaj w Xbox Game Pass

Death Stranding

Kilka dni temu graczy zszokowała wieść, że Death Stranding trafi do Game Passa. Tak się składa, że dziś jest „wielki dzień” – w abonamencie Microsoftu ląduje hit Hideo Kojimy oraz ciekawie zapowiadające się Midnight Fight Express, którego pierwsze recenzje są całkiem obiecujące. Innymi słowy, dla każdego coś fajnego!

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (23 sierpnia 2022)

Zwiastun Death Stranding

Death Stranding to przygodowa gra akcji. Głównym bohaterem opowieści jest Sam Porter – kurier organizacji Bridges. Fabuła gry jest mocno zagmatwana i skomplikowana, ale najkrócej można powiedzieć, że koncentruje się ona wokół zjawiska życia i śmierci.

Zwiastun Midnight Fight Express

Za Midnight Fight Express odpowiada Jakub Dzwinel, który stworzył tę grę w pojedynkę. Mamy tu do czynienia z chodzoną bijatyką, której motywem przewodnim jest przemierzania miasta i okładania rozmaitych przeciwników. Fani rozbudowanych historii nie mają tu czego szukać – produkcja stawia na wciągającą rozgrywkę.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Death Stranding jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Midnight Fight Express trafi do subskrypcji nieco później, zapewne w okolicach 15:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Death Stranding (PC)
  2. Midnight Fight Express (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!