F1 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass

F1 22

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec lutego i początek marca. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – do abonamentu trafia F1 22. Niektórzy gracze z pewnością się ucieszą.

REKLAMA

F1 22 w Xbox Game Pass

Zwiastun F1 22

F1 22 to najnowsza odsłona popularnej serii gier wyścigowych bazujących na licencji Formuły 1. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest branie udziału w wyścigach. W grze nie zabrakło prawdziwych kierowców ani istniejących w rzeczywistości drużyn.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PSP

F1 22 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!