F1 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass

F1 22

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec lutego i początek marca. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – do abonamentu trafia F1 22. Niektórzy gracze z pewnością się ucieszą.

F1 22 w Xbox Game Pass

Zwiastun F1 22

F1 22 to najnowsza odsłona popularnej serii gier wyścigowych bazujących na licencji Formuły 1. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest branie udziału w wyścigach. W grze nie zabrakło prawdziwych kierowców ani istniejących w rzeczywistości drużyn.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PSP

F1 22 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.