[Akt.] Far Cry 6 wkrótce w Xbox Game Pass? Reklama rozbudziła nadzieje graczy

Far Cry 6

Biblioteka Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Stosunkowo niedawno do subskrypcji trafiło Far Cry 5, ale przeciek sugeruje, że niedługo w abonamencie pojawi się również Far Cry 6. Trzymajmy kciuki!

Far Cry 6 może niedługo zawitać do Xbox Game Pass

Looks like Far Cry 6 coming to Xbox Game Pass ? pic.twitter.com/s0MqcdaSqX

— Idle Sloth?? (@IdleSloth84) July 19, 2022

Looks like Far Cry 6 coming to Xbox Game Pass ? pic.twitter.com/s0MqcdaSqX

— Idle Sloth?? (@IdleSloth84) July 19, 2022

Far Cry 6 pojawiło się w polskiej reklamie Xbox Game Pass w kafelku na konsoli Xbox. Rzecz jasna na ten moment gra nie jest dostępna w abonamencie, więc możliwości są dwie: albo Microsoft nieco się pospieszył i najnowsza odsłona serii Ubisoftu rzeczywiście lada moment zawita do subskrypcji, albo doszło do zwykłej pomyłki. Ten drugi scenariusz niestety jest mocno prawdopodobny, bo obok Far Cry 6 widzimy gry, które figurują już w subskrypcji — z uwagi na fakt, że niedawno w Xbox Game Pass pojawiło się Far Cry 5, niewykluczone, że to właśnie ta gra miała się znaleźć w reklamie.

Przeczytaj też: Myszka gamingowa — najlepsze modele

W każdym razie: na ten moment nie można brać niczego za pewnik, choć nie da się ukryć, że byłoby fajnie, gdyby Far Cry 6 rzeczywiście zawitało do abonamentu Microsoftu. Gdy pojawią się oficjalne informacje, to na pewno o nich napiszemy. Chcielibyście zobaczyć w najnowszą strzelankę od Ubisoftu w Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 22.07.2022, 10:21

Niestety Ubisoft potwierdził, że w reklamie wkradł się błąd i Far Cry 6 nie pojawi się w Game Passie. A przynajmniej nie w najbliższym czasie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z