Far Cry 5 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Far Cry 5

Wczoraj z Xbox Game Pass zniknęły aż 4 gry z FIFĄ 20 na czele, ale dzisiejsza nowość w subskrypcji Amerykanów wydaje się to rekompensować. Otóż do abonamentu trafia całkiem ciepło przyjęte Far Cry 5. To kolejny po Assassin’s Creed Origins dowód na bardzo dobre relacje pomiędzy Microsoftem a Ubisoftem.

Far Cry 5 w Xbox Game Pass

Zwiastun Far Cry 5

Far Cry 5 to fabularna strzelanka od Ubisoftu. Wcielamy się tu w samodzielnie wykreowanego bohatera, który ma za zadanie położyć kres fanatycznemu kultowi religijnemu pod przewodnictwem niejakiego Josepha Seeda. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować rozległe tereny amerykańskiego stanu Montana, walczyć z rozmaitymi przeciwnikami i wykonywać zadania.

Przeczytaj też: Klawiatura gamingowa — najlepsze modele

Far Cry 5 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne pomiędzy 14:00 a 19:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z