Farming Simulator 22 i Vampire Survivors od dzisiaj w Xbox Game Pass

Farming Simulator 22

Przedwczoraj Microsoft ujawnił nowe gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji lądują dwie produkcje: Farming Simulator 22 oraz Vampire Survivors. Nie da się ukryć, że to bardzo przyjemne nowości, które z pewnością zainteresują niejednego gracza.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (19 maja 2022)

Zwiastun Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 to najnowsza odsłona niesłychanie popularnej serii symulatorów rolniczych. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim rozgrywki jest rozwijanie swojego gospodarstwa. Podczas zabawy będziemy więc m.in. uprawiać rolę, hodować zwierzęta oraz inwestować zarobione pieniądze w rozwój swojej farmy. W Farming Simulator 22 pokierujemy też wieloma pojazdami rolniczymi (m.in. traktorami), dlatego kierownica do Xbox One może okazać się przydatna, jeżeli oczywiście gramy na konsoli.

Zwiastun Vampire Survivors

Z kolei Vampire Survivors reprezentuje gatunek gier indie. Produkcja oferuje staroszkolną oprawę audiowizualną i podobnie jak FS22 nie ma fabuły. Głównym zadaniem protagonisty tego akcyjniaka z elementami roguelike’a jest przetrwanie jak najdłużej na planszy wypełnionej rozmaitymi przeciwnikami — począwszy od szkieletów, a na gargulcach kończąc. Rozgrywkę obserwujemy tu z lotu ptaka, a wraz z postępami w zabawie odblokowujemy kolejne umiejętności i postacie.

Przeczytaj też: Kody do HOI4

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Farming Simulator 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Vampire Survivors — Game Preview (PC)

Będzie grane, czy tym razem żadna z produkcji nie trafiła w wasz gust? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!