FIFA 22 wkrótce w Xbox Game Pass! Znamy oficjalną datę dodania gry do usługi

FIFA 22

Stało się — w końcu poznaliśmy oficjalną datę dodania FIFA 22 do usługi Xbox Game Pass. Najnowsza odsłona piłkarskich zmagań od Electronic Arts pojawi się w subskrypcji Microsoftu już na dniach. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

FIFA 22 lada moment w Xbox Game Pass

Zwiastun FIFA 22 z elementami rozgrywki

FIFA 22 to najnowsza odsłona serii o piłce nożnej od Electronic Arts. Od premiery gry minęło grubo ponad pół roku, więc jej sprzedaż raczej nie plasuje się już na przesadnie wysokim poziomie. To zatem idealny moment na wprowadzenie jej do różnego rodzaju abonamentów.

Przeczytaj też: Commandos 3 HD Remaster wkrótce w Xbox Game Pass

Przed chwilą zostało potwierdzone, że już 23 czerwca 2022 roku FIFA 22 pojawi się w EA Play oraz bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xbox Series X|S i być może w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z