Dziś premiera Forzy Horizon 5 i Football Manager 2022. Obie gry lądują w Xbox Game Pass

Forza Horizon 5

W końcu nadszedł dzień wyczekiwany przez wielu subskrybentów Xbox Game Pass i nie tylko. Swoją premierę mają bowiem dwie niezwykle dobrze prezentujące się gry: Forza Horizon 5 i Football Manager 2022. Jak nietrudno się domyślić, obie lądują dziś w abonamencie Microsoftu.

Forza Horizon 5 i Football Manager 2022 w Xbox Game Pass

Zwiastun Forzy Horizon 5

Forza Horizon 5 to kolejna odsłona szalenie popularnej serii gier wyścigowych od studia Playground Games. Tym razem udamy się do Meksyku, będącego największą lokacją w historii serii. Jak zwykle do naszej dyspozycji oddano setki licencjonowanych samochodów, które wraz z postępami w rozgrywce będzie można dowolnie modyfikować. Podczas zabawy weźmiemy udział w wyścigach na niezwykle zróżnicowanych terenach.

Z kolei Football Manager 2022 to najnowsza część lubianego cyklu o piłce nożnej. W grze pokierujemy wieloma znanymi piłkarzami, starając się zaprowadzić ulubione zespoły na sam szczyt piłkarskiego świata. Względem poprzedniej odsłony twórcy przygotowali kilka usprawnień i nowości.

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Co prawda w usłudze pojawił się też Football Manager 2022 w wersji tylko na PC, ale bogatsze wydanie „Xbox Edition” działa na wszystkich platformach, więc ciężko znaleźć sensowny powód, by wybrać to pierwsze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z