GRID Legends od dzisiaj w Xbox Game Pass

GRID Legends

Kilka dni temu pisaliśmy, że GRID Legends zmierza do Xbox Game Pass. Tak się składa, że gra dojeżdża do abonamentu Microsoftu właśnie dziś. Wielu fanów samochodówek z pewnością się ucieszy!

REKLAMA

GRID Legends w Xbox Game Pass

Zwiastun GRID Legends

GRID Legends to zręcznościowa gra samochodowa z elementami symulacyjnymi. Fabuła pełni tu funkcję niezbyt istotnego tła, a motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak ściganie się z innymi. Do dyspozycji graczy oddano ponad 100 samochodów i całą masę zróżnicowanych tras.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing?

GRID Legends trafi do biblioteki Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed godziną 20:00. W ramach subskrypcji Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!