Największe hity Riot Games z PC i smartfonów wkrótce w Xbox Game Pass z dodatkowymi bonusami

Riot Games Xbox Game Pass

Na wciąż trwającej konferencji Xbox & Bethesda Microsoft ogłosił, że największe hity Riot Games z PC i smartfonów wkrótce trafią do Xbox Game Pass. To rewelacyjne wieści, a tym bardziej że produkcje wylądują w abonamencie z dodatkowymi bonusami.

Gry Riot Games w Xbox Game Pass

Gry Riot Games w Xbox Game Pass

Microsoft nawiązał współpracę z Riot Games, na mocy której wybrane gry studia z PC i smartfonów zawitają do Xbox Game Pass już tej zimy. Mówiąc prościej, w ofercie usługi Microsoftu pojawią się następujące produkcje:

  1. League of Legends (PC) – wszyscy championi odblokowani
  2. League of Legends: Wild Rift (smartfony) – wszyscy championi odblokowani
  3. Legends of Runeterra (PC & smartfony) – Foundations Set odblokowany
  4. Teamfight Tactics (PC & smartfony) – wybrane legendarne postacie odblokowane
  5. Valorant (PC) – wszyscy agenci odblokowani

Przeczytaj też: Gameplay z Forza Motorsport 8

W ciągu najbliższych miesięcy mamy poznać więcej szczegółów na temat partnerstwa Microsoftu z Riot Games, a także dowiedzieć się, jak subskrybenci Game Passa będą mogli skorzystać z dodatkowym bonusów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z