Złe wieści: kultowa gra Rockstara ostatecznie opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Spora strata dla usługi

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024. Oferta jest obiektywnie naprawdę rewelacyjna, ale jej druga część już mniej – amerykański gigant potwierdził bowiem, jakie produkcje i kiedy opuszczą abonament. Niestety dzisiaj z subskrypcji ostatecznie znika hit Rockstara.

GTA 5 ostatecznie opuszcza Xbox Game Pass

Zwiastun GTA 5

Nie tak dawno temu pisaliśmy, że 15 stycznia kilka gier, w tym GTA 5, opuści bibliotekę Xbox Game Pass. Niestety okazało się, że Microsoft zmienił plany, bo wspominany hit Rockstara znika z subskrypcji prędzej, a konkretnie dzisiaj. Nie są to zbyt dobre wieści, ale cóż – subskrybentom nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się ze stratą tej produkcji.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Grand Theft Auto 5 zostanie usunięte z oferty Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki gra wciąż pozostaje dostępna w subskrypcji, abonenci mogą ją kupić na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Pod koniec warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy GTA 5 jest usuwane z XGP – gra lądowała w abonamencie już dwa razy i niewykluczone, że jeszcze kiedyś zostanie dodana ponownie. Warto więc trzymać kciuki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.