5 REWELACYJNYCH gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass! Same hity znikną z subskrypcji Microsoftu

Xbox Game Pass

Ostatniego dnia 2023 roku pisaliśmy, że z Xbox Game Pass wylatują 3 gry, w tym GTA 5. Okazało się jednak, że Microsoft postanowił nieco przedłużyć pobyt hitu Rockstara w swojej subskrypcji, ale za to oznaczył do usunięcia kolejne, dodatkowe tytuły. Już wkrótce usługę opuści 5 świetnych gier. Co jeszcze dokładnie zniknie z usługi?

GTA 5 i cztery inne gry opuszczą Xbox Game Pass 15 stycznia 2024 roku

Zaczynając od dobrych wieści, trzeba podkreślić, że GTA 5 nadal dostępne jest w ramach Xbox Game Pass i pozostanie w usłudze dokładnie do 15 stycznia 2024 roku. Oznacza to, że każdy, kto planuje dokończyć oferowaną przygodę, ma na to jeszcze dodatkowe dwa tygodnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, ale wraz z hitem od Rockstar Games z abonamentu Microsoftu znikną cztery dodatkowe produkcje, a to raczej trudno odebrać jako pozytywną informację. Sytuacji nie poprawia fakt, że mowa tutaj o naprawdę dobrych grach, które na pewno znalazły pewne grono odbiorców.

Bez zbędnego przedłużania, oto wszystkie pięć produkcji, które opuszczą Xbox Game Pass 15 stycznia 2024 roku:

  1. Grand Theft Auto 5 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Persona 3 Portable (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Persona 4 Golden (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Garden Story (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. MotoGP 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Przeczytaj też: Smartfon do 3000 zł

Wszystkie wymienione produkcje do 15 stycznia 2024 można zakupić w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Jest to więc bardzo dobra okazja, aby pozyskać je na własność. Lepsze to niż nic.

Źródło: Idle Sloth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.