Wielka premiera w Xbox Game Pass! REWELACYJNE Hellblade 2 już w subskrypcji – zagraj w exa teraz

Hellblade 2 Xbox Game Pass

Nadszedł dzień wyczekiwany przez naprawdę wielu graczy na całym świecie. Swoją premierę ma bowiem Senua’s Saga: Hellblade 2, czyli niezwykle wyczekiwana kontynuacja hitu Ninja Theory z 2017 roku. Co najlepsze, produkcja od razu debiutuje w abonamencie Xbox Game Pass, więc bez dodatkowych opłat mogą ją sprawdzić wszyscy subskrybenci!

Premiera Senua’s Saga: Hellblade 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Hellblade 2

Senua’s Saga: Hellblade 2 to kontynuacja wydanego w 2017 roku, bardzo ciepło przyjętego Hellblade: Senua’s Sacrifice. Główną bohaterką opowieści ponownie jest celtycka wojowniczka imieniem Senua, a akcja rozgrywa się na X. wiecznej Islandii. Cierpiąca na psychozę protagonistka będzie musiała stawić czoła panującym w jej głowie demonom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera Hellblade 2 ma miejsce dzisiaj. Gra jest już dostępna w sprzedaży, a także abonamencie Xbox Game Pass, w ramach którego można ją odpalić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

W naszej recenzji produkcja Ninja Theory zgarnęła niemal perfekcyjną notę i szczerze polecamy zapoznanie się z tym tytułem. Xbox w końcu dostał exclusiva, jakiego domagało się wielu graczy!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.