Kolejna polska gra zmierza do Xbox Game Pass. Inkulinati z datą premiery we wczesnym dostępie

Inkulinati

W sierpniu pisaliśmy, że Inkulinati trafi do Xbox Game Pass, ale wówczas nie znaliśmy dokładnej daty premiery tej gry. Dzisiaj wszystko się zmieniło, bo wiemy już, kiedy polska produkcja zadebiutuje w abonamencie Microsoftu. Długo nie poczekamy!

Data premiery Inkulinati w Xbox Game Pass – wczesny dostęp coraz bliżej

Zwiastun Inkulinati

Inkulinati to turowa strategia od polskiego studia Yaza Games. W trakcie zabawy wcielimy się w postać średniowiecznego iluminatora i będziemy brać udział w rysowanych pojedynkach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Data premiery wczesnego dostępu Inkulinati została ustalona na 31 stycznia 2023 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xbox Series X|S i być może w chmurze. Poza wymienionymi platformami polska produkcja zadebiutuje również na konsoli Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.