Inkulinati trafi do Xbox Game Pass na premierę. To gra twórców z Polski

Inkulinati

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass zmierza Train Sim World 3. Z kolei dzisiaj wyszło na jaw, że do usługi Microsoftu zmierza jeszcze jedna gra. Mowa o Inkulinati od niezależnego polskiego studia Yaza Games.

Inkulinati na premierę w Xbox Game Pass

Inkulinati reprezentuje gatunek turowych strategii. Głównym bohaterem opowieści jest średniowieczny iluminator, a podczas zabawy będziemy brać udział w rysowanych pojedynkach. Celem gracza jest osiągnięcie tytułu Mistrza Iluminacji.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Inkulinati pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, a zatem do końca 2022 roku — dokładnej daty nie podano. W ramach usługi Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.