Inside od dzisiaj w Xbox Game Pass

Inside

Nie tak dawno temu Microsoft przedstawił ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lipca 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji debiutuje ciepło przyjęte Inside. Nie jest to co prawda przesadnie znana gra, ale w żadnym stopniu nie oznacza to, że nie warto się nią zainteresować.

Inside w Xbox Game Pass

Zwiastun Inside

Inside jest wysoko ocenianą platformówką. Oprawa audiowizualna gry od razu przywodzi na myśl Limbo i w sumie nie ma się czemu dziwić, wszak to produkcja od tych samych twórców. Głównym bohaterem opowieści jest młody chłopak, który przemierza mroczne tereny pełne ludzi chcących go zabić. Podczas podróży będziemy przede wszystkim unikać zagrożenia, pokonywać coraz to trudniejsze przeszkody i rozwiązywać ciekawe zagadki środowiskowe.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

Inside jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z