Kingdom Hearts III nadal w Xbox Game Pass. Gra nie została usunięta mimo wcześniejszej zapowiedzi

Kingdom Hearts III

Przedwczoraj ofertę Xbox Game Pass miało opuścić aż sześć gier. Tak się jednak składa, że w istocie z subskrypcji zniknęło tylko pięć produkcji. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom Microsoftu, Kingdom Hearts III pozostało w abonamencie, choć oczywiście nie wiadomo, na jak długo. Na ten moment można się jednak tylko cieszyć.

REKLAMA

Kingdom Hearts III nadal w Xbox Game Pass

Zwiastun Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III to bezpośrednia kontynuacja ciepło przyjętego Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance z 2012 roku. W grze powracają znani z poprzednich odsłon bohaterowie, którzy tym razem muszą stawić czoła mrocznej organizacji XIII, chcącej uzyskać dostęp do tytułowego Kingdom Hearts.

Zgodnie z informacją na blogu Xbox Wire, Kingdom Hearts III miało opuścić bibliotekę Xbox Game Pass wraz z dniem 15 stycznia 2022 roku. Tak się jednak nie stało, bo gra nadal jest dostępna w subskrypcji. W ramach abonamentu Microsoftu można ją uruchomić na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Ciężko powiedzieć, dlaczego Kingdom Hearts III nie zostało usunięte z Xbox Game Pass. Od „daty egzekucji” mija już drugi dzień, więc nie wygląda na to, aby Microsoft spóźnił się o kilka godzin ze wciśnięciem odpowiedniego przycisku. Wszystkie znaki na niebie wskazują zatem, że z jakiegoś powodu Amerykanie przedłużyli licencję na lubianą produkcję od Square Enix.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!