Medieval Dynasty z datą premiery na PS5 i Xbox Series X|S. Konsolowa wersja trafi do Xbox Game Pass

Medieval Dynasty

Medieval Dynasty to wysoko oceniana produkcja polskiego studia Render Cube, które już w sierpniu zapowiedziało, że gra pojawi się również na konsolach. Dzisiaj natomiast poznaliśmy oficjalną datę premiery tego ciepło przyjętego survivalu na PS5 i Xbox Series X|S. Co ważne, konsolowa edycja pojawi się w Game Passie już pierwszego dnia.

Medieval Dynasty na PS5, Xbox Series X|S i w Xbox Game Pass. Bliska data premiery

Zwiastun Medieval Dynasty

Łódzkie studio Render Cube ogłosiło, że konsolowa wersja Medieval Dynasty zadebiutuje na rynku już 6 października 2022 roku. Średniowieczny survival pojawi się tylko na PS5 i Xbox Series X|S, omijając tym samym poprzednią generację w postaci Xboxa One i PS4. Co ważne, konsolowe Medieval Dynasty wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass już pierwszego dnia; na ten moment w subskrypcji Amerykanów gra jest dostępna jedynie w wersji na PC, ale już za pięć dni dołączy również wydanie na XSX|S.

Przeczytaj też: Mody do GTA 5

Akcja Medieval Dynasty rozgrywa się w epoce średniowiecza. Głównym bohaterem gry jest młody chłop z kawałkiem ziemi, który zamierza przekształcić we własną osadę. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim zbierać surowce w otwartym świecie, tworzyć przedmioty, walczyć, wznosić rozmaite budowle czy wykonywać drobne zadania dla rozsianych po mapie postaci niezależnych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.