[Akt.] Świetny bonus dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate! 3 miesiące YouTube Premium za darmo

Xbox Game Pass YouTube Premium

Znamy już pierwsze kwietniowe gry w Xbox Game Pass, ale to nie koniec niespodzianek. Abonenci planu Ultimate mogą również korzystać z różnorakich benefitów. Od tego miesiąca jednym z nich są 3 miesiące YouTube Premium za darmo.

3 miesiące YouTube Premium za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

YouTube Premium
YouTube Premium

Brak reklam, oglądanie i słuchanie nagrań w tle i możliwość korzystania z usługi offline. To cechy YouTube Premium, które poza tym dotyczą również spokojnego słuchania piosenek w YouTube Music.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Normalnie powyższe opcje są dostępne w ramach abonamentu. Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate mogą go jednak wypróbować za darmo przez 3 miesiące, jako że teraz jest to jeden z benefitów subskrypcji Microsoftu.

Zaznaczmy jednak, że sprawa dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Poza tym po upływie 3 miesięcy abonament zacznie naliczać standardowe opłaty, choć naturalnie można z niego zrezygnować w każdym czasie.

Xbox Game Pass Ultimate oferuje więc kolejną świetną nagrodę. Wcześniej dostaliśmy bowiem od niego m.in. subskrypcję Discord Nitro – teraz to samo dotyczy YouTube Premium.

Jak zrealizować swój darmowy trial usługi? Wystarczy odwiedzić zakładkę korzyści na konsoli lub aplikacji na PC, gdzie już znajdziemy możliwość odebrania wersji testowej abonamentu YouTube.

Jeśli natomiast chodzi o kwestie formalne, zasady korzystania z YouTube Premium znajdują się w tym miejscu. Warto się z nimi zapoznać przed skorzystaniem z tego benefitu Xbox Game Pass Ultimate.

Aktualizacja – 02.04.2024, 18:49

Niestety oferta jest na ten moment niedostępna w Polsce. Niewykluczone, że Microsoft postanowił całkowicie ominąć nasz kraj, jako że bonus dotyczy wyłącznie wybranych regionów, ale nie podano jakich.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.