3 miesiące Discord Nitro za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Discord Nitro

Xbox Game Pass Ultimate to popularna subskrypcja, która jest teraz dostępna bardzo tanio. Jej abonenci mogą skorzystać z kolejnej korzyści w postaci 3 miesięcy Discord Nitro za darmo. Co prawda Microsoft nawiązał taką współpracę z Discordem już w 2021 roku, jednak firmy postanowiły ponownie stanąć ramię w ramię i znów zaoferować identyczną ofertę.

REKLAMA

Discord Nitro za darmo z Xbox Game Pass Ultimate — do zgarnięcia aż 3 miesiące

3 miesiące Discord Nitro za darmo Xbox Game Pass Ultimate
3 miesiące Discord Nitro za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Aby zgarnąć 3 darmowe miesiące Discord Nitro, będąc subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate, w pierwszej kolejności należy odpalić aplikację Xbox Game Pass na konsoli lub komputerze. Następnie należy przejść do zakładki Korzyści i odszukać omawianą ofertę. Tam wystarczy już tylko zeskanować kod QR lub przejść pod podany link, by aktywować 3 miesiące Nitro za darmo.

Przeczytaj też: Topowe gry na Xbox 360

Z oferty można skorzystać do 26 listopada 2022 roku, ale niestety jest ona przeznaczona tylko dla osób, które nigdy wcześniej nie posiadały abonamentu Discord Nitro. Niemniej to naprawdę fajny gratis i z pewnością znajdą się osoby, które wykorzystają go w pełni.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!