[Akt.] Lawn Mowing Simulator zmierza do Xbox Game Pass

Lawn Mowing Simulator

Wczoraj wyszło na jaw, że niedługo do Xbox Game Pass trafi ciekawie zapowiadające się Windjammers 2. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do abonamentu Microsoftu zmierza jeszcze Lawn Mowing Simulator. To bardzo specyficzna gra, ale na pewno znajdą się osoby, które ucieszą się z jej obecności.

REKLAMA

Lawn Mowing Simulator wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Lawn Mowing Simulator

Jak sama nazwa wskazuje, Lawn Mowing Simulator jest… symulatorem koszenia trawnika. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, ale jest za to tryb kariery i wiele licencjonowanych kosiarek. Co interesujące, gra ma całkiem ładną grafikę, a do tego potrafi zrelaksować.

Lawn Mowing Simulator trafi do Xbox Game Pass „już wkrótce” – dokładna data dodania gry do abonamentu nie została ujawniona, ale kiedy wszystko stanie się jasne, niniejszy tekst zostanie zaktualizowany. W ramach usługi Amerykanów odpalimy ją na komputerach PC, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA

Aktualizacja – 23.11.2021, 15:40

Ogłoszono, że Lawn Mowing Simulator pojawi się w Xbox Game Pass już 2 grudnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!