[Akt.] Windjammers 2 zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Windjammers 2

Dopiero co dotarła do nas świetna wiadomość o tym, że granie w chmurze zostało udostępnione wszystkim użytkownikom konsol Xbox One i Xbox Series X|S, a teraz poznaliśmy tytuł kolejnej ciekawie zapowiadającej się gry, która trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Mowa oczywiście o Windjammers 2, czyli kontynuacji kultowej produkcji z 1994 roku. Jest na co czekać!

Windjammers 2 wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Windjammers 2

Windjammers 2 to zręcznościowa gra sportowa, której motywem przewodnim jest rzucanie dyskiem. Do dyspozycji graczy oddano zróżnicowanych zawodników dysponujących unikalnymi zdolnościami takimi jak m.in. specjalne rzuty czy kontry. Aby odnieść zwycięstwo w rozgrywce, należy zdobyć większą liczbę punktów od swojego oponenta.

Na ten moment dokładna data premiery gry Windjammers 2 nie jest znana, ale ma ona zadebiutować jeszcze w tym roku; jak już ustaliliśmy, „pierwszego dnia” produkcja trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Aktualizacja – 02.01.2021, 19:21

Windjammers 2 zadebiutuje 20 stycznia 2022 roku, zarówno na rynku, jak i w Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.