Windjammers 2 zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Windjammers 2

Dopiero co dotarła do nas świetna wiadomość o tym, że granie w chmurze zostało udostępnione wszystkim użytkownikom konsol Xbox One i Xbox Series X|S, a teraz poznaliśmy tytuł kolejnej ciekawie zapowiadającej się gry, która trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Mowa oczywiście o Windjammers 2, czyli kontynuacji kultowej produkcji z 1994 roku. Jest na co czekać!

Windjammers 2 wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Windjammers 2

Windjammers 2 to zręcznościowa gra sportowa, której motywem przewodnim jest rzucanie dyskiem. Do dyspozycji graczy oddano zróżnicowanych zawodników dysponujących unikalnymi zdolnościami takimi jak m.in. specjalne rzuty czy kontry. Aby odnieść zwycięstwo w rozgrywce, należy zdobyć większą liczbę punktów od swojego oponenta.

Na ten moment dokładna data premiery gry Windjammers 2 nie jest znana, ale ma ona zadebiutować jeszcze w tym roku; jak już ustaliliśmy, „pierwszego dnia” produkcja trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Dyskusja na temat wpisu