Mocna oferta Xbox Game Pass na lipiec 2023 ujawniona (cz. 1)! MEGA HIT Rockstara wraca do subskrypcji

Xbox Game Pass

Czerwiec dobiegł końca, dlatego nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, iż Microsoft ujawnił już pierwszą porcję gier w Xbox Game Pass na lipiec 2023. Do abonamentu Amerykanów powraca znany hit Rockstara, a także trafi do niego kilka innych wartych uwagi produkcji. Zła wiadomość jest taka, że wkrótce z subskrypcji znikną całkiem ciekawe pozycje.

Oferta Xbox Game Pass na lipiec 2023 (cz. 1) – nowe gry oraz tytuły oznaczone do usunięcia

Xbox Game Pass lipiec 2023 gry część 1
Gry w Xbox Game Pass na lipiec 2023 (cz. 1)

Microsoft regularnie rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass i chwała mu za to. Nie da się jednak ukryć, że ostatnie miesiące były raczej średnie pod względem dodawanych nowości, choć pierwsza propozycja Amerykanów na lipiec 2023 pozytywnie zaskakuje. W każdym razie nie ma co przedłużać – wkrótce w XGP zadebiutują następujące produkcje:

 1. Grand Theft Auto V (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data dodania: 05.07.2023 (dzisiaj)
 2. Sword and Fairy: Together Forever (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 05.07.2023 (dzisiaj)
 3. McPixel 3 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 06.07.2023
 4. Common’hood (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 11.07.2023
 5. Insurgency: Sandstorm (PC) – data dodania: 11.07.2023
 6. Exoprimal (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 14.07.2023
 7. Techtonica – Game Preview (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 18.07.2023
 8. The Cave (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 18.07.2023

Przeczytaj też: Najlepsze gry visual novel

Trzeba przyznać, że Microsoft tym razem naprawdę się postarał – wielu subskrybentów z pewnością ucieszy powrót do subskrypcji GTA V, a także pecetowa wersja Insurgency: Sandstorm czy nadchodząca wielka premiera Capcomu, Exoprimal. Niemniej skoro nowości mamy już za sobą, przejdźmy teraz do nieco mniej ciekawej części aktualizacji oferty Xbox Game Pass na lipiec 2023. Wkrótce z subskrypcji znikną następujące gry:

 1. Exo One (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.07.2023
 2. PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.07.2023
 3. Spelunky 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.07.2023
Kup Xbox Series X

Dopóki wymienione wyżej tytuły wciąż pozostają dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, subskrybenci usługi Microsoftu jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. A Wy jak oceniacie pierwszą część aktualizację oferty Xbox Game Pass na lipiec 2023 ? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.