Xbox Game Pass z dwoma kolejnymi potwierdzonymi premierami! Szykuje się następne wzmocnienie usługi

Xbox Game Pass

Znamy już drugą część gier w Xbox Game Pass na kwiecień 2024. Tymczasem odbywający się dziś pokaz Nintendo Switch Indie World potwierdził daty premier dwóch kolejnych produkcji, które trafią do usługi później. Jedna z nich to całkowicie nowa zapowiedź.

Little Kitty, Big City i SteamWorld Heist 2 w Xbox Game Pass. Znamy daty premier

Zwiastun Little Kitty, Big City

Już od dawna wiedzieliśmy, że Little Kitty, Big City trafi do Xbox Game Pass. W czerwcu zeszłego roku produkcja ta gościła bowiem na wydarzeniu Xbox Games Showcase Extended.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem dzisiejsze Nintendo Switch Indie World zdradziło nam finalną datę premiery gry. Wiemy już więc, że znajdzie się ona w Xbox Game Pass już 9 maja 2024 roku.

Jak zapewne każdy się domyśla, w przygodówce tej będziemy kontrolować kota. Naszym głównym zadaniem jest powrót do domu, choć naturalnie gra zezwala też na eksplorację.

Zwiastun SteamWorld Heist 2

Kolejną pozycją jest całkowicie nowa zapowiedź. SteamWorld Heist 2 to gra platformowa, gdzie wraz z załogą kapitana Leewaya odkryjemy enigmatyczne zagrożenie, przed którym stanie Wielkie Morze.

Produkcja ta była jedną z głośniejszych pozycji eventu Nintendo. Na jej premierę musimy jeszcze trochę poczekać, bowiem wydarzy się ona w wakacje – 8 sierpnia 2024 roku.

Tak więc Xbox Game Pass czekają następne ciekawe debiuty. Jak zwykle zachęcamy Was, aby podzielić się z nami Waszymi przemyśleniami w komentarzach – na którą z powyższych dwóch gier czekacie najbardziej?

Źródło: TrueAchievements

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.