Polski soulslike ma wkrótce trafić do Xbox Game Pass! Nowe doniesienie ucieszyło graczy

Xbox Game Pass Polska

Xbox Game Pass to szalenie popularna subskrypcja Microsoftu, której biblioteka regularnie się rozrasta. Właśnie dotarły do nas informacje, że wkrótce w abonamencie może się pojawić udany polski soulslike. Gracze wprost nie mogą się już doczekać!

Lords of the Fallen rzekomo trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun Lords of the Fallen

Portal eXputer, powołując się na swoje źródła, poinformował, że do Xbox Game Pass zmierza wydane w październiku 2023 roku Lords of the Fallen – polski soulslike od studia Hexworks. Według informatorów produkcja ma się pojawić w abonamencie Microsoftu jeszcze w maju, w ostatnim tygodniu miesiąca.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście na ten moment całe to doniesienie pozostaje jedynie plotką, niemniej eXputer już niejednokrotnie podawał dalej informacje, które później okazały się trafione. Lords of the Fallen zaliczyło całkiem udany debiut, niemniej nie da się ukryć, że obecnie o grze jest dosyć cicho. To z kolei sprawia, że umieszczenie jej w Xbox Game Pass miałoby spory sens – wiele tytułów w przeszłości zyskało drugie życie dzięki obecności w subskrypcji Microsoftu.

Maj dopiero się zaczął, ale czas leci tak szybko, że ani się nie spostrzeżemy, a już będzie się kończył. Innymi słowy, czekanie na potwierdzenie bądź zdementowanie tej plotki raczej nie będzie się dłużyło. A Wy chcielibyście zobaczyć Lords of the Fallen w Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Exputer

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.