Oferta gier w Xbox Game Pass na luty 2024 oficjalnie! Gracze mają powody do radości

Xbox Game Pass

Niedawno do sieci wyciekła częściowa oferta Xbox Game Pass na luty 2024. Z kolei teraz, kilka godzin później, Microsoft oficjalnie potwierdził listę tytułów, które w tym miesiącu pojawią się w abonamencie. Wielu graczy powinno być zachwyconych nadchodzącymi nowościami, ale są też złe wieści – przy okazji poznaliśmy listę produkcji oznaczonych do usunięcia z abonamentu.

Gry w Xbox Game Pass na luty 2024 ujawnione, tytuły oznaczone do usunięcia też

xbox game pass luty 2024 gry
Gry w Xbox Game Pass na luty 2024

Microsoft regularnie aktualizuje bibliotekę Xbox Game Pass, uzupełniając ją o nowe gry. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. W lutym 2024 do XGP zawitają następujące pozycje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Train Sim World 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 07.02.2024
  2. Madden NFL 24 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 08.02.2024
  3. Resident Evil 3 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 13.02.2024
  4. Bloodstained: Ritual of the Night (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 14.02.2024
  5. A Little to the Left (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 15.02.2024
  6. PlateUp! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 15.02.2024
  7. Return to Grace (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 20.02.2024

Trzeba przyznać, że Microsoft zaproponował graczom naprawdę solidną ofertę składającą się z bardzo wysoko ocenianych gier. Niemniej dobre wieści już za nami, więc skupmy się teraz na tych mniej ciekawych. Wkrótce z Xbox Game Pass zostaną usunięte następujące produkcje:

  1. Galactic Civilizations III (PC) – data usunięcia: 15.02.2024
  2. Opus: Echo of Starsong (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.02.2024

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w ofercie Xbox Game Pass, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. W obecnej sytuacji lepsze to niż nic – dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o nowej rozpisce XGP na luty 2024!

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.