[Akt.] Wyciekły gry w Xbox Game Pass na luty 2024! Ta oferta powinna Wam się spodobać

xbox game pass

Mamy dzisiaj 6 lutego, a więc najwyższy czas, aby Microsoft przedstawił ofertę gier w Xbox Game Pass na bieżący miesiąc. Oficjalne ogłoszenie to najprawdopodobniej kwestia kilku godzin, ale zaufane źródło już teraz udostępniło listę przynajmniej części tytułów, które mają trafić do subskrypcji w tym miesiącu. Zapowiada się naprawdę solidna aktualizacja!

Gry w Xbox Game Pass na luty 2024 wyciekły

Zwiastun Resident Evil 3

Zaufany insider billbil-kun na łamach magazynu Dealabs przedwcześnie udostępnił listę gier, które mają pojawić się w lutowej ofercie Xbox Game Pass. Ujawniona rozpiska pokazuje, że Microsoft naprawdę wziął sobie do serca krytykę ostatniej aktualizacji XGP, bo nadchodzące tytuły są naprawdę niezłe. W każdym razie, w lutym 2024 do Xbox Game Pass mają trafić m.in. następujące produkcje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Anuchard (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 06.02.2024 (już dostępne)
  2. A Little to the Left (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data dodania: 15.02.2024
  3. PlateUp! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 15.02.2024
  4. Madden NFL 24 (Xbox One, Xbox Series X|S ) – data dodania: nieznana (luty 2024)
  5. Resident Evil 3 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: nieznana (luty 2024)

Nie da się ukryć, że lutowa rozpiska – jeżeli się potwierdzi – z pewnością zadowoli wielu graczy. Cieszyć może zwłaszcza Resident Evil 3, czyli remake kultowego survival horroru z 1999 roku. W zeszłym miesiącu do Xbox Game Pass trafiło Resident Evil 2, więc fani serii, którzy ukończyli „dwójkę”, od razu będą mogli zabrać się za część następną.

Oficjalna rozpiska gier w Xbox Game Pass na luty 2024 powinna zostać udostępniona jeszcze dzisiaj, w ciągu najbliższych godzin. Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy będziecie zadowoleni, jeżeli przeciek się potwierdzi!

Aktualizacja – 06.02.2024, 15:30

Przeciek został potwierdzony, a pełna oferta gier w Xbox Game Pass na luty 2024 ujawniona.

Źródło: Dealabs

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.