Humorystyczna przygodówka polskiego twórcy od dzisiaj w Xbox Game Pass! Warto dać jej szansę

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił pierwszą porcję gier w Xbox Game Pass na lipiec 2023. Wśród nadchodzących nowości znalazły się m.in. takie hity jak GTA 5, a także humorystyczny tytuł od polskiego dewelopera. Dzisiaj w subskrypcji Amerykanów ląduje rodzime McPixel 3.

McPixel 3 w Xbox Game Pass

Zwiastun McPixel 3

McPixel 3 to humorystyczna gra przygodowa stworzona przez niejakiego Sosa Sosowskiego. Bohaterem polskiej produkcji jest tytułowy McPixel, który musi stawiać czoła wszelkiej maści niebezpieczeństwom. Zabawne sytuacje są tutaj motywem przewodnim zabawy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry visual novel

Kup Xbox Series S

McPixel 3 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.