Polskie Medieval Dynasty już dostępne w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty

Konferencja Xbox Games Showcase: Extended dobiegła końca. Wydarzenie skupiło się na rozmowach z twórcami i omówieniu kilku nadchodzących gier. Bonusem było ogłoszenie, że jeszcze dzisiaj do Xbox Game Pass trafi gra Medieval Dynasty. Microsoft słowa dotrzymał, bo wszyscy chętni mogą już rozpocząć jej pobieranie.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass

Zwiastun Medieval Dynasty

Medieval Dynasty to gra survivalowa autorstwa polskiego studia Render Cube, której akcja rozgrywa się w czasach średniowiecznych. Rozgrywka skupia się tu przede wszystkim na przetrwaniu, eksploracji i wznoszeniu budowli – głównym celem gry jest stworzenie własnej, dobrze prosperującej wioski. Podczas zabawy będziemy musieli dbać o podstawowe potrzeby bohatera takie jak jedzenie i picie, zbierać surowce, wytwarzać przedmioty oraz stawiać czoła dzikim zwierzętom i wielu innym przeciwnościom losu.

Medieval Dynasty pojawiło się już w bibliotece Xbox Game Pass. Gra jest dostępna tylko na PC i to z oznaczeniem Game Preview, które wskazuje, że prace nad nią wciąż trwają.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z