Xbox Game Pass na listopad 2023 – znamy już 7 gier, które trafią do subskrypcji w tym miesiącu! Będzie ciekawie

Xbox game Pass Persona

Z racji zbliżającego się końca października Microsoft postanowił oficjalnie potwierdzić pierwszą listę, gier które trafią Xbox Game Pass w listopadzie 2023 roku. Wkrótce do subskrybentów usługi trafi kilka naprawdę interesujących pozycji, na które pewna część społeczności czeka. Jesień dla posiadaczy abonamentu Microsoftu jawi się na ten moment wyjątkowo dobrze!

Xbox Game Pass na listopad 2023 – potwierdzono pierwsze siedem gier

Persona 5 Tactica — trailer

Microsoft regularnie stara się aktualizować swoją bibliotekę o szereg nowych, często nieoczywistych produkcji. W przyszłym miesiącu gracze raczej nie powinni narzekać na nudę, bo lista pierwszych potwierdzonych gier jawi się wyjątkowo obiecująco.

Nie przedłużając już więcej, oto lista pierwszych siedmiu gier, które trafią do Xbox Game Pass w listopadzie 2023 roku:

  1. Thirsty Suitors – 2 listopada 2023;
  2. Football Manager 2024 – 6 listopada 2023;
  3. Roboquest – 7 listopada 2023;
  4. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name – 9 listopada 2023;
  5. Dungeons 4 – 9 listopada 2023;
  6. Coral Island – 14 listopada 2023;
  7. Persona 5 Tactica – 17 listopada 2023.

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Jak więc widać, lista jest niczego sobie i zapowiada się ona wyjątkowo korzystnie dla sporej liczby graczy. Mowa w końcu o Personie 5 Tactica czy Football Manager 2024, a więc dwóch dość rozpoznawalnych markach, w przypadku których chętnych do sprawdzenia nie powinno zabraknąć.

A Wy jak oceniacie pierwszą listę gier, które w listopadzie 2023 roku trafią do Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.