Microsoft nie zabierze pracownikom darmowego Xbox Game Pass. Phil Spencer zainterweniował

Xbox Game Pass

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że pracownicy Microsoftu stracą bonus w postaci darmowego Xbox Game Pass. Sytuacja ta rzecz jasna wywołała znaczną ilość kontrowersji. Phil Spencer obiecał, że przyjrzy się tej sprawie i tak też zrobił, bo ostatecznie abonament pozostanie darmowy dla tych, którzy pracują dla „Giganta z Redmond”.

Xbox Game Pass pozostanie darmowy dla pracowników Microsoftu

Jak informuje Tom Warren z The Verge, Phil Spencer szybko zainterweniował w sprawie darmowego Game Passa dla pracowników Microsoftu. Szef Xboxa przeprosił za zamieszanie i zapewnił, że bonus nie zostanie zlikwidowany.

Po bliższym przyjrzeniu się tej sprawie wraz z zespołem chcę tylko potwierdzić, że nie będzie żadnych zmian w dostępności Game Passa w 2024 roku. Jeśli masz dostęp do oferty Game Pass dzisiaj, nadal będziesz mieć do niej dostęp. Doceniam czas poświęcony na przygotowanie się i przepraszam za pytania i powstałe zamieszanie. I dziękuję za wspieranie Xbox.Phil Spencer

Prawdopodobnie więc pierwotna decyzja została podjęta przez kogoś innego i nie przeprowadzono żadnych konsultacji z zespołem, który odpowiada za Game Passa czy też szerzej dział Xboxa. Nic więc dziwnego, że reakcja Phila Spencera była szybka.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Tak więc większość z 238 000 zatrudnionych zachowa ten bonus. Z całą pewnością to dla nich miły dodatek, z którym raczej nie chcieliby się rozstawać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.