NHL 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass

NHL 22

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły trzy nowości z This War of Mine: Final Cut na czele. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu ląduje wyczekiwane NHL 22. Nic, tylko się cieszyć z kolejnej ciekawej gry w usłudze!

REKLAMA

NHL 22 w Xbox Game Pass

Zwiastun NHL 22 z elementami rozgrywki

NHL 22 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych od Electronic Arts skupiających się na hokeju. Jak nietrudno się domyślić, motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego, jak rozgrywanie meczów hokeja. Względem poprzednich części usprawniono m.in. animacje oczu oraz poprawiono modele rzeczywistych zawodników.

Przeczytaj też: Topowe monitory do Xbox Series X|S

NHL 22 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj pomiędzy 14:00 a 20:00. W ramach usługi Amerykanów grę odpalimy na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Szykujecie się do rozgrywki, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!