NHL 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass

NHL 22

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły trzy nowości z This War of Mine: Final Cut na czele. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu ląduje wyczekiwane NHL 22. Nic, tylko się cieszyć z kolejnej ciekawej gry w usłudze!

NHL 22 w Xbox Game Pass

Zwiastun NHL 22 z elementami rozgrywki

NHL 22 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych od Electronic Arts skupiających się na hokeju. Jak nietrudno się domyślić, motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego, jak rozgrywanie meczów hokeja. Względem poprzednich części usprawniono m.in. animacje oczu oraz poprawiono modele rzeczywistych zawodników.

Przeczytaj też: Topowe monitory do Xbox Series X|S

NHL 22 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj pomiędzy 14:00 a 20:00. W ramach usługi Amerykanów grę odpalimy na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Szykujecie się do rozgrywki, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.