This War of Mine: Final Cut i 2 i inne gry lądują w Game Passie. Remaster GTA: San Andreas opuszcza abonament

This War of Mine: Final Cut

Oferta Xbox Game Pass regularnie się rozwija. Kilka dni temu do usługi Microsoftu trafiły dwie gry: Trek to Yoki oraz Citizen Sleeper. Z kolei dzisiaj w abonamencie lądują trzy tytuły z This War of Mine: Final Cut na czele. Zła wiadomość jest taka, że przy okazji subskrypcję opuszcza remaster Grand Theft Auto: San Andreas.

REKLAMA

3 nowe gry w Xbox Game Pass (10 maja 2022)

Zwiastun This War of Mine: Final Cut

This War of Mine: Final Cut to strategia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W tej osadzonej w wojennych realiach produkcji obejmujemy kontrolę nad grupką zwykłych ludzi, których zadaniem jest przetrwanie w oblężonym przez nieprzyjaciela mieście. Podczas rozgrywki będziemy musieli stawić czoła m.in. takim problemom jak głód, snajperzy czy brak podstawowych medykamentów.

Zwiastun Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition

Idąc dalej, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition to detektywistyczna gra przygodowa w klimatach mangi. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Hajime Hinata, który wraz z innymi uczniami elitarnej szkoły trafia na oddaloną od cywilizacji tropikalną wyspę. Krótko później uczniowie dowiadują się od sterowanych elektronicznie maskotek, że aby opuścić ten odosobniony ląd, muszą zabić swojego rówieśnika tak, aby nie zostać przyłapanym przez pozostałych.

Zwiastun Eiyuden Chronicle: Rising z elementami rozgrywki

Ostatnią z dzisiejszych nowości jest Eiyuden Chronicle: Rising. Produkcja reprezentuje gatunek gier RPG i opowiada historię fantastycznej krainy, w której mieszka wielu przedstawicieli różnych ras. Dotychczas wszyscy żyli ze sobą we względnym pokoju, ale ostatecznie i tak doszło do krwawej wojny. Podczas rozgrywki wcielimy się w kilku protagonistów i poznamy historię każdego z nich jeszcze zanim zostali zmuszeni do wzięcia udziału w starciu międzyrasowym. W Eiuden Chronicle: Rising przyjdzie nam sporo zwiedzać, walczyć z rozmaitymi przeciwnikami, a nawet rozbudowywać miasto.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do Xbox Series S i Series X

REKLAMA

Dwie pierwsze gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Eiuden Chronicle: Rising trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 16:00 a 18:00. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. This War of Mine: Final Cut (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Eiyuden Chronicle: Rising (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Gry usuwane z Xbox Game Pass (10 maja 2022)

Ustaliliśmy już, że dzisiaj na nowościach się nie skończyło. Do końca dnia z Xbox Game Pass zniknie Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition w wersji na wszystkie platformy: Xbox One, Xbox Series X|S i chmurę.

Warto jednak zaznaczyć, że dopóki produkcja wciąż pozostaje w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić ją na własność w Xbox Store o 20% taniej. W obliczu obecnej sytuacji dobre i to.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!