Xbox Game Pass z kolejnym wysoko ocenianym hitem! Gra trafi do usługi dniu Xboxowej premiery

Xbox Game Pass

Ponad 40 000 opinii na Steamie, z czego większość to „przytłaczająco pozytywne” Broforce miało kilka lat temu świetny start, ale ominęło wtedy Xboxy. Teraz trafi także na konsole Microsoftu i od razu znajdzie się w ofercie biblioteki Xbox Game Pass.

Broforce w Xbox Game Pass

Zwiastun Broforce

Broforce zadebiutowało po raz pierwszy w 2015 roku. Teraz gra doczeka się aktualizacji na wszystkich platformach, a przy jej okazji trafi również na Xboxy oraz do Xbox Game Pass.

Nowa łatka zaoferuje graczom ulepszoną i rozszerzoną kampanię oraz poprawki błędów i inną zawartość dodatkową. Debiut odświeżonej produkcji jest zaplanowany na 8 sierpnia i wtedy też pojawi się ona w Game Passie oraz na konsolach „Zielonych”.

Warto dodać, że Broforce jest naprawdę świetnym tytułem. Wspominaliśmy już o dziesiątkach tysięcy pozytywnych recenzji na Steamie, więc dorzućmy do tego jeszcze Metacritic, gdzie gra zebrała średnią ocen wynoszącą 83.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series S

Na końcu przypomnijmy, że Broforce jest już dostępne na PC, PS4, PS5 oraz Switchu. Gra pojawiła się pierwotnie na rynku w 2015 roku na komputerach i przez trzy kolejne lata ukazywała się na kolejnych platformach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.