2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Przygodówka i świetna alternatywa dla znanej serii

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft pokazał pierwszą część gier w Xbox Game Pass na listopad 2023, a wielu graczy uznało ją za naprawdę dobrą. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów debiutują dwie nowości. Pierwsza z nich to intrygująca przygodówka, a druga jest świetną alternatywą dla znanej serii.

Nowe gry w Xbox Game Pass (2 listopada 2023)

Zwiastun Thirsty Suitors

Thirsty Suitors to gra przygodowa z elementami zręcznościowymi oraz RPG. Główną bohaterką opowieści jest niejaka Jala, która wraca do rodzinnego miasteczka na ślub swojej siostry. Młoda kobieta będzie musiała tam stawić czoła nierozwiązanym problemom z przeszłości, a także wielu nowym. Co ciekawe, twórcy zadbali o sporą dawkę humoru.

Zwiastun Plate Up!

Z kolei Plate Up! to gra zręcznościowa, której motywem przewodnim jest gotowanie. Produkcja jest idealną alternatywą dla serii Overcooked, wszak bazuje na takich samych założeniach. W trakcie zabawy będziemy przygotowywać potrawy, obsługiwać klientów i ogólnie zarządzać restauracją. Można grać w pojedynkę, jak i coopie do 4 osób.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na nudę

Obie gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu najbliższych kilku godzin, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Plate Up! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Thirsty Suitors (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z powyższych pozycji, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.