Xbox Game Pass ma doczekać się podwyżki cen! Microsoft podobno wprowadzi nowy plan abonamentu

Xbox Game Pass

Czy cena Xbox Game Pass wzrośnie? Gracze główkują nad tym od dawna, zwłaszcza skoro do abonamentu ma trafić m.in. Call of Duty i inne gry Activision Blizzard. Tymczasem kolejne źródło donosi, że za usługę trzeba będzie zapłacić więcej, a ponadto ma ona doczekać się nowego planu.

Xbox Game Pass z wyższą ceną i nowym planem abonamentu?

Xbox Two Podcast

W ostatnim odcinku Xbox Two Podcast rozmowa Jeza Cordena i Randa al Thora 19 zeszła na temat Xbox Game Pass. Ten drugi podzielił się z nami całkiem ciekawą informacją.

Zasłyszał on bowiem, że Xbox Game Pass doczeka się nowego planu. Ponadto jest on przekonany, że cena abonamentu wzrośnie.

Niestety nie poznaliśmy żadnych większych szczegółów. Zwłaszcza jednak kwestia o podwyżkach cen jest niepokojąca – przecież wcześniej została ona podniesiona nie tak dawno temu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Natomiast jeśli chodzi o plany, tutaj również jakiś czas temu mieliśmy do czynienia z rewolucją. Mowa naturalnie o Xbox Game Pass Core, które zastąpiło starszą usługę Xbox Live Gold.

Prawdopodobnie na pierwsze konkrety będziemy musieli zaczekać jeszcze chwilę. Mamy nadzieję, że jednak do niczego nie dojdzie i Xbox Game Pass pozostanie w aktualnej cenie.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.