Xbox Game Pass oficjalnie dostępny na Amazon Fire Stick! Idealna opcja dla graczy bez dostępu do konsol

Xbox Game Pass na Amazon Stick

Jeszcze pod koniec czerwca pojawiła się intrygująca informacja, która potwierdzała, że Xbox Game Pass trafi na Amazon Fire Stick. Było to jasne potwierdzenie, że usługa ta trafi na kolejny sprzęt, umożliwiając graczom dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców. Dziś oficjalnie otrzymaliśmy komunikat, że biblioteka Microsoftu dostępna jest na sprzętach od Amazona.

Xbox Game Pass dostępny na Amazon Fire Stick!

Zgodnie z najnowszym wpisem na oficjalnym profilu Xbox, usługa Xbox Game Pass staje się dostępna na Amazon Fire Stick, dając możliwość ogrywania potężnej biblioteki abonamentu bez konieczności posiadania własnej konsoli. Jedynymi wymaganymi urządzeniami jest urządzenie Fire Stick 4K lub Fire Stick 4K Max oraz kontroler, choć w drugim przypadku nie ma restrykcji i grać można na Xbox Wireless, ale też Dual Sense lub Dual Shock 4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście same urządzenia nie są bestiami wydajności, ale samo granie ma odbywać się za pomocą chmury, dając wygodę, niski pobór mocy oraz brak dodatkowego okablowania. Docenią to entuzjaści minimalizmu, którzy niespecjalnie chcą mieć na półce pod telewizorem wielu sprzętów, albo po prostu nie czują potrzeby posiadania konsoli.

Oczywiście do grania w chmurze konieczne jest posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, która w regularnej cenie potrafi być trochę droga. Jeśli chcecie więc zaoszczędzić na tym abonamencie sporą sumę, to koniecznie zapoznajcie z naszym poradnikiem na tani XGPU. Dzięki niemu można oszczędzić aż 82%, a to już naprawdę coś!

Źródło: purexbox.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.