One Piece: Pirate Warriors 4 od dzisiaj w Xbox Game Pass

One Piece: Pirate Warriors 4

Dobre wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass wydają się nie mieć końca. Wczoraj w usłudze Microsoftu zadebiutowało niesłychanie wyczekiwane Halo Infinite, a dzisiaj abonament wzbogaca One Piece: Pirate Warriors 4. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

One Piece: Pirate Warriors 4 w Xbox Game Pass

Zwiastun One Piece: Pirate Warriors 4

Akcja One Piece: Pirate Warriors 4 rozgrywa się w fantastycznej krainie znanej z mangi One Piece. Opowieść skoncentrowano wokół załogi Słomkowych Kapeluszy, którą przewodzi główny bohater – kapitan Luffy. Protagonista zrobi wszystko, aby odnaleźć pewien skarb i zostać okrzykniętym mianem Króla Piratów.

Gra One Piece: Pirate Warriors 4 wylądowała już w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Amerykanów można ją uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.