PAC-MAN Museum+ trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. To pakiet 14 gier

PAC-MAN Museum+

Dziś w Xbox Game Pass ląduje pecetowa wersja Alice: Madness Returns, ale przy okazji subskrypcję opuszczają aż 4 gry. Na osłodę tej niezbyt uczciwej wymiany dowiedzieliśmy się, że do usługi Microsoftu w dniu swojej premiery trafi PAC-MAN Museum+. To pakiet składający się z aż 14 kultowych gier z serii PAC-MAN, który z pewnością ucieszy niejednego gracza.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

PAC-MAN Museum+ w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun PAC-MAN Museum+

Jak już ustaliliśmy, PAC-MAN Museum+ to pakiet zawierający aż 14 gier z żarłoczną kulką w roli głównej. Mówiąc konkretniej, w skład zestawu wchodzą następujące tytuły:


 1. PAC-MAN
 2. SUPER PAC-MAN
 3. PAC & PAL
 4. PAC-LAND
 5. PAC-MANIA
 6. PAC-ATTACK
 7. PAC-IN-TIME
 8. PAC-MAN ARRANGEMENT Arcade ver.
 9. PAC-MAN ARRANGEMENT CS ver.
 10. PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION
 11. PAC Motos
 12. PAC’N ROLL REMIX
 13. PAC-MAN BATTLE ROYALE
 14. PAC-MAN 256

Premiera PAC-MAN Museum+ odbędzie się 27 maja 2022 roku i tego samego dnia zestaw trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów gry z pakietu uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.