Niespodzianka! Ogromny hit Capcomu trafił dzisiaj do Xbox Game Pass bez zapowiedzi

Xbox Game Pass

Biblioteka Xbox Game Pass powiększa się regularnie – niedawno do subskrypcji na premierę trafiło wyczekiwane Payday 3, a jeszcze wcześniej w abonamencie zadebiutowała ciekawa gra imprezowa. Z kolei dzisiaj do usługi Microsoftu niespodziewanie trafił ogromny hit od Capcomu. To naprawdę wielka niespodzianka, wszak produkcja nie była wcześniej zapowiadana!

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy niespodziewanie trafiło do Xbox Game Pass

Zwiastun Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy to reedycja trzech części popularnej serii od Capcomu, która opowiada o prawniku rozwiązującym wszelkiej maści sprawy, które przez ogół są uważane za „nierozwiązywalne”. Podczas zabawy we wszystkich odsłonach cyklu będziemy przede wszystkim zbierać dowody i uczestniczyć w sprawach sądowych, broniąc swoich klientów.

Przeczytaj też: Jaki laptop gamingowy do 7000 zł kupić?

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy niespodziewanie wylądowało w ofercie Xbox Game Pass i jest już dostępne dla subskrybentów. W ramach abonamentu produkcję można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. A według ocen na Steamie – których jest blisko 20 000 i to aż 97% pozytywnych – zdecydowanie warto.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.