Plan rodzinny Xbox Game Pass oficjalnie ogłoszony! Pierwsi gracze mogą już wziąć udział w testach

Xbox Game Pass

Stało się! Microsoft oficjalnie ogłosił plan rodzinny Xbox Game Pass. O nowym wydaniu subskrypcji Amerykanów plotkowano od dłuższego czasu, ale dzisiaj firma rozwiała wszelkie wątpliwości. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

REKLAMA

Plan rodzinny Xbox Game Pass oficjalnie, znamy pierwsze szczegóły

Xbox Game Pass plan rodzinny
Plan rodzinny Xbox Game Pass

Ni stąd, ni zowąd Microsoft zapowiedział dzisiaj plan rodzinny Xbox Game Pass. Firma poinformowała, że nowy pakiet mogą już testować insiderzy z Kolumbii oraz Irlandii. W ramach planu rodzinnego z jednej subskrypcji może korzystać do 5 osób — właściciel oraz 4 graczy z tego samego gospodarstwa domowego.

Jeżeli chodzi o przelicznik konwersji, to na ten moment 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate zamienia się na 18 dni planu rodzinnego Xbox Game Pass. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że w tym przypadku system konwersji nie będzie miał zastosowania do kont użytkowników, którzy zostaną zaproszeni do planu rodzinnego. Przed dołączeniem do grupy takie osoby będą mogły anulować swoją obecną subskrypcję lub poczekać do jej wygaśnięcia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena nowego wariantu subskrypcji oraz kiedy trafi ona do pozostałych krajów. Microsoft zaznaczył, że obecnie plan rodzinny nie jest jeszcze w pełni dopracowany, co oznacza, że testerzy mogą napotkać mniejsze lub większe błędy. Co ciekawe, w trwających obecnie testach nie mogą wziąć udział posiadacze Xbox All Access.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!