Xbox Game Pass z nową grą od dzisiaj! Filmowa platformówka debiutuje w subskrypcji

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft pokazał gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja 2023. Niedługo później do abonamentu trafiła gra-niespodzianka w postaci Supraland Six Inches Under, natomiast dziś – zgodnie z zapowiedzią – w subskrypcji debiutuje Planet of Lana. To naprawdę ciekawie wyglądającą platformówka o niezwykle filmowym gameplayu, która ma swoją premierę właśnie tego dnia.

Premiera Planet of Lana w Xbox Game Pass

Zwiastun Planet of Lana

Planet of Lana to dwuwymiarowa platformówka, którą wyróżnia artystyczny, ręcznie malowany świat. Główną bohaterką gry jest młoda dziewczyna, której przyszło żyć na malowniczej, pełnej zieleni planecie. Niestety sielanka nie trwa wiecznie, bo glob najeżdża złowroga armia maszyn. Motywem przewodnim zabawy są takie aspekty jak eksploracja czy rozwiązywanie zagadek logicznych.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Planet of Lana pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Będzie grane, czy nie tym razem? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.